delta group

400.000€
2367 €
/τμ

Πώληση

Επιπλωμένο

Πωλείται.
ΠΩΛΕΙΤΑΙ κατά αποκλειστικότητα επιπλωμένη βίλα συνολικής επιφάνειας 169 τ.μ.
Λεπτοκαρυά, Ανατολικος Όλυμπος, Ν. Πιερίας, 60063
ID:
4341-8123

ΠΩΛΕΙΤΑΙ κατά αποκλειστικότητα πλήρως επιπλωμένη πολυτελής βίλα συνολικής επιφάνειας 169 τ.μ. σε οικόπεδο 521 τ.μ.Βρίσκεται στην Λεπτοκαρια Πιεριας υπο τη σκια του μυθικου Ολυμπου, μόλις 500 μετρα απο τη Θαλασσα.Αποτελειται απο δυο ανεξαρτητους οροφους, ευρυχωρες βεραντες με απεριοριστη Θεα και ενα ανεξαρτητο ξενωνα ισογειου.Το ισογειο επισης εχει δυο ανετες κρεβατοκαμαρες με εντοιχιζόμενες ντουλαπες, συγχρονη κουζινα, μοντερνο σαλονι και πολυτελες τζακι.Ο πρωτος οροφος επισης αποτελειται απο δυο ευρυχωρα υπνοδωματια, σαλοκουζινα, ενεργειακο τζακι πορολιθου με αεραγωγους στα δωματια για θερμανση και μπανιο Villeroy & boch.Τα κουφωματα ειναι θερμομονωτικα και ηχομονωτικα της γερμανικης εταιριας Kunstoff.Διαθέτει ολες τις ηλεκτρικες συσκευες και τεσσερα air-condition inverter.Στον κηπο υπαρχει αυτοματο ποτισμα, αυτοματος φωτισμος και ηλεκτρικη γκαραζοπορτα.Τελεια βιλα για μονιμη κατοικια, εξοχικο η επενδυση.Θέλετε περισσότερες πληροφορίες;Υπεύθυνος συνεργάτης: Σταματία Γιάντσιου ΚαραλιάE-mail: skaralia@remax-deltaktima.grΚωδικός Ακινήτου: 4341-8123Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 2410 251 555 | 2410 579 525-7Παπακυριαζή 26 | 1ος Όροφος | Λάρισα | TK 41222

Εσωτερικά Χαρακτηριστικά
Υπνοδωμάτια: 5
Κουζίνα: 2
Σαλόνια: 2
Μπάνια: 2
WC: 0
Ενεργειακή κλάση: Ζ
Θέρμανση: Απροσδιόριστο
Πατώματα: Απροσδιόριστο
Πόρτα: Θωρακισμένη
Ντουλάπα: Απλή
Μήκος Βιτρίνας: 0
Μηνιαία Κοινόχρηστα: 0€
Εξωτερικά Χαρακτηριστικά
Προσανατολισμός: Απροσδιόριστο