delta group

200.000€
1802 €
/τμ

Πώληση

Επιπλωμένο

Πωλείται.
ΠΩΛΕΙΤΑΙ κατά αποκλειστικότητα επιπλωμένη μεζονέτα συνολικής επιφάνειας 111 τ.μ.
Κέντρο, Λιτόχωρο, Ν. Πιερίας, 60200
ID:
4341-7529

ΠΩΛΕΙΤΑΙ κατά αποκλειστικότητα επιπλωμένη μεζονέτα iσόγειο υπερυψωμένο συνολικής επιφάνειας 111 τ.μ. με πανοραμικη θεα στον Ολυμπο και το Αιγαιο!Αποτελείται από 1 υπνοδωματιο, 2 κουζινες, 2 μπανια, 1 WC, σοφιτα καταλληλη για γραφειο η ξενωνα, καθιστικο με τζακι, διπλα τζαμια, και ιδιωτικο κηπο. Ξεχωριζει για την εξαιρετικη θεα στη θαλασσα και το βουνο, τον λειτουργικο της σχεδιασμο και τον ζεστο οικογενειακο χαρακτηρα της.Ιδανικη επιλογη για οσους αναζητουν ανεση, ποιοτητα κατασκευης και μοναδικη τοποθεσια.Μια μοναδικη ευκαιρια κατοικιας σε προνομιακη τοποθεσια.Θέλετε περισσότερες πληροφορίες;Υπεύθυνος συνεργάτης: Σταματία Γιάντσιου ΚαραλιάE-mail: skaralia@remax-deltaktima.grΚωδικός Ακινήτου: 4341-7529Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 2351 075 005Χατζόγλου 17Β | Κατερίνη | TK 60100

Εσωτερικά Χαρακτηριστικά
Υπνοδωμάτια: 2
Κουζίνα: 3
Σαλόνια: 1
Μπάνια: 2
WC: 1
Ενεργειακή κλάση: Ζ
Θέρμανση: Ατομική - Πετρέλαιο
Πατώματα: Πλακάκι
Πόρτα: Θωρακισμένη
Ντουλάπα: Απλή
Επιτρέπονται Κατοικίδια: Ναί
Πρόσβαση από: Άσφαλτος
Εμβαδό οικοπέδου: 0 τ.μ
Έτος ανακαίνισης: 2001 τ.μ
Μπαλκόνια /τμ: 0 τ.μ
Τύπος ρεύματος: Μονοφασικό
Επιπλέον
A/C
Ανοιχτωσιά
Αποθήκη
Βαμμένο
Διπλά τζάμια
Επενδυτικό Απόδοση: 0 %
Εσωτερική σκάλα
Ηλ. Συσκευές
Τζάκι
Φωτεινό
Ιδανικό για / Επιλεγμένο για